Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 21
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
ze szkół w Ratułowie, Czarnym Dunajcu, nr 1 w Czerwiennem i Załucznem. Prawo do gry w finale wywalczyły drużyny z Ratułowa i Czarnego Dunajca. 30 kwietnia na boisku SP nr 1 w Cichem odbyły się spotkania finałowe czterech najlepszych drużyn. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce i miano najlepszej drużyny w gminie zajęła reprezentacja SP w Ratułowie. Dalsze miejsca zajęły zespoły ze szkół: nr 1 w Cichem, w Piekielniku, Czarnym Dunajcu, nr 1 w Czerwiennem, Podszklu, Chochołowie i Załucznem. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, piłki i dyplomy, zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne. Zwycięski zespół grał w składzie: Alicja Miętus, Stanisława Molek, Małgorzata Obyrtacz, Dorota