Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 37
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
występowanie w imieniu samorządów przy współdziałaniu z parkami; reprezentowanie interesów członków Stowarzyszenia wobec władz państwowych, administracji państwowej, innych instytucji i osób fizycznych, dążenie do uzyskania subwencji z racji utraconych dochodów z terenów parków i inne. Przynależność do Stowarzyszenia wiąże się z roczną opłatą 0,02 grosza od każdego mieszkańca w gminie.
Zgodnie z wolą Rady, ławnikiem Sądu Rejonowego w Zakopanem, reprezentującym gminę Bukowina Tatrzańska będzie Jan Łaś, natomiast na członka Gminnej Społecznej Rady Zdrowia został wybrany radny Jan Mąka. Ustalono też, że inkasent zbierający opłaty na targowiskach, będzie otrzymywał za swoją pracę 10 procent z uzbieranej z opłat kwoty.
Radni podjęli
występowanie w imieniu samorządów przy współdziałaniu z parkami; reprezentowanie interesów członków Stowarzyszenia wobec władz państwowych, administracji państwowej, innych instytucji i osób fizycznych, dążenie do uzyskania subwencji z racji utraconych dochodów z terenów parków i inne. Przynależność do Stowarzyszenia wiąże się z roczną opłatą 0,02 grosza od każdego mieszkańca w gminie.<br>Zgodnie z wolą Rady, ławnikiem Sądu Rejonowego w Zakopanem, reprezentującym gminę Bukowina Tatrzańska będzie Jan Łaś, natomiast na członka Gminnej Społecznej Rady Zdrowia został wybrany radny Jan Mąka. Ustalono też, że inkasent zbierający opłaty na targowiskach, będzie otrzymywał za swoją pracę 10 procent z uzbieranej z opłat kwoty.<br>Radni podjęli
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego