Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 38
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Związku wejdą jeszcze trzy gminy: Czarny Dunajec, Raba Wyżna i Lipnica Wielka, ponieważ na ich terenie znajdują się miejscowości należące do zlewni Morza Czarnego. Po utworzeniu Związku będzie łatwiej uzyskać środki na ochronę środowiska, m.in. na kanalizację i oczyszczalnie ścieków.
jofKlub srebrnego widelca

Kilkakrotnie obiecywałem sobie wizytę w gminie Kościelisko, aby również tam rzucić żagiew mody na strawne jedzenie, ale dopiero niedawno udało mi się dopiąć tego obowiązku, przy okazji niespodziewanego spotkania z moim wierzycielem. Tak ucieszył się z faktu odzyskania tych paru marnych groszy, że postanowił uczcić to w najbliższej restauracji, na co bez szemrania przystałem.
Była to
Związku wejdą jeszcze trzy gminy: Czarny Dunajec, Raba Wyżna i Lipnica Wielka, ponieważ na ich terenie znajdują się miejscowości należące do zlewni Morza Czarnego. Po utworzeniu Związku będzie łatwiej uzyskać środki na ochronę środowiska, m.in. na kanalizację i oczyszczalnie ścieków.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Klub srebrnego widelca&lt;/tit&gt;<br><br>Kilkakrotnie obiecywałem sobie wizytę w gminie Kościelisko, aby również tam rzucić żagiew mody na strawne jedzenie, ale dopiero niedawno udało mi się dopiąć tego obowiązku, przy okazji niespodziewanego spotkania z moim wierzycielem. Tak ucieszył się z faktu odzyskania tych paru marnych groszy, że postanowił uczcić to w najbliższej restauracji, na co bez szemrania przystałem.<br>Była to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego