Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 39
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
widocznych ich numerów domów. Dobrze, że za tym poleceniem Rady idzie praca policjantów z miejscowego posterunku, którzy już zaczęli kontrolę numerów domów od Maruszyny do Zaskala.
* Tematem dyżurnym każdej sesji jest - i pewnie pozostanie - sprawa nauczania w szkołach, a konkretnie wyciągnięcia właściwych wniosków do pracy przez nauczycieli, rodziców i władze gminne, aby osiągnąć lepsze efekty nauczania.
* Zapowiedziano również gminne uroczystości Dnia Nauczyciela na dzień 17 października br. (w niedzielę) w Szkole Podstawowej w Bańskiej Wyżnej. Ich gospodarzem - z władzami gminnymi - będzie dyrektor tamtejszej szkoły Jan Dziedzic.
* "Mali Szaflarzanie" wyjechali do Mołdawii. Będą tam od 26 września do 5 października pod artystycznym
widocznych ich numerów domów. Dobrze, że za tym poleceniem Rady idzie praca policjantów z miejscowego posterunku, którzy już zaczęli kontrolę numerów domów od Maruszyny do Zaskala.<br>* Tematem dyżurnym każdej sesji jest - i pewnie pozostanie - sprawa nauczania w szkołach, a konkretnie wyciągnięcia właściwych wniosków do pracy przez nauczycieli, rodziców i władze gminne, aby osiągnąć lepsze efekty nauczania.<br>* Zapowiedziano również gminne uroczystości Dnia Nauczyciela na dzień 17 października br. (w niedzielę) w Szkole Podstawowej w Bańskiej Wyżnej. Ich gospodarzem - z władzami gminnymi - będzie dyrektor tamtejszej szkoły Jan Dziedzic.<br>* "Mali Szaflarzanie" wyjechali do Mołdawii. Będą tam od 26 września do 5 października pod artystycznym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego