Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Krzysztof Bychowski
Tytuł: strona internetowa mieszkańców Marek
Rok: 2003
każdej posesji, w każdej okolicy.
Jeśli obecnie ponoć z połowy domostw w gminie nie wywozi się śmieci i nieczystości płynnych przez wyspecjalizowane profesjonalne przedsiębiorstwa to oczywiście te domostwa są potencjalnymi nosicielami zagrożeń środowiska.
Bo to głównie z tych domostw nieczystości trafiają do lasów, na nielegalne wysypiska, na niezagospodarowane jeszcze działki gminne i sąsiadów. Nagminnie też spala się opony szmaty ze smarami, opakowania po chemikaliach, butelki plastykowe. Tak więc za przyzwoleniem wszystkich skutecznie się dotruwamy.
Tego dzisiaj tolerować już nie wolno.
W ubiegłym roku widziałem na korytarzu w Urzędzie Gminy piękny plakat wzywający do czystości w gminie.
Myślę, że trzeba iść dalej
każdej posesji, w każdej okolicy. <br>Jeśli obecnie ponoć z połowy domostw w gminie nie wywozi się śmieci i nieczystości płynnych przez wyspecjalizowane profesjonalne przedsiębiorstwa to oczywiście te domostwa są potencjalnymi nosicielami zagrożeń środowiska. <br>Bo to głównie z tych domostw nieczystości trafiają do lasów, na nielegalne wysypiska, na niezagospodarowane jeszcze działki gminne i sąsiadów. Nagminnie też spala się opony szmaty ze smarami, opakowania po chemikaliach, butelki plastykowe. Tak więc za przyzwoleniem wszystkich skutecznie się dotruwamy. <br>Tego dzisiaj tolerować już nie wolno. <br>W ubiegłym roku widziałem na korytarzu w Urzędzie Gminy piękny plakat wzywający do czystości w gminie. <br>Myślę, że trzeba iść dalej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego