Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 11.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i tak, że ów instrument zamienia się w niebezpieczną brzytwę - słowo wszak potrafi wyrządzić straszną krzywdę, a dochodzenie sprawiedliwości poprzez sądy nie jest dziś w Polsce łatwe i szybkie. Przestrzeganie standardów etycznych i warsztatowych w mediach też jest problemem. Jednak w grze między prasą a władzą, rozgrywanej w powiatowej i gminnej lidze, zdecydowanie więcej fauli jest dziś po tej drugiej stronie.

Śródtytuły są tytułami pism lokalnych.

Bezpłatnych porad wydawcom prasy lokalnej i sublokalnej udziela prawnik w Izbie Wydawców Prasy w każdą środę w godz. 16.00-17.00.

Można kontaktować się z nim osobiście lub telefonicznie (tel. 022/828-59-30
i tak, że ów instrument zamienia się w niebezpieczną brzytwę - słowo wszak potrafi wyrządzić straszną krzywdę, a dochodzenie sprawiedliwości poprzez sądy nie jest dziś w Polsce łatwe i szybkie. Przestrzeganie standardów etycznych i warsztatowych w mediach też jest problemem. Jednak w grze między prasą a władzą, rozgrywanej w powiatowej i gminnej lidze, zdecydowanie więcej fauli jest dziś po tej drugiej stronie.<br><br>Śródtytuły są tytułami pism lokalnych. <br><br>Bezpłatnych porad wydawcom prasy lokalnej i &lt;orig&gt;sublokalnej&lt;/&gt; udziela prawnik w Izbie Wydawców Prasy w każdą środę w godz. 16.00-17.00. <br><br>Można kontaktować się z nim osobiście lub telefonicznie (tel. 022/828-59-30
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego