Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 28.06
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
policji kom. Andrzej Zakrzewski. - Prace prowadziła leszczyńska firma od grudnia 2004 do marca bieżącego roku.
Policja szacuje, że bez odpowiednich zezwoleń zostało wyciętych 500-600 drzew o wartości 150 tys. zł.
- W efekcie fałszerstwa gmina straciła poważne wpływy - wyjaśnia A. Zakrzewski. - Gdyby nie nadgorliwość urzędników, leszczyńska firma musiałaby wpłacić do gminnej kasy 1 mln zł za brak dokumentów.


Poszuka zastępcy- Sprawą zajmujemy się od niedawna, podejrzewamy, że jest wielowątkowa - mówi szefowa prokuratury rejonowej Anna Huzarska.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, wkrótce podejrzanym mogą zostać postawione kolejne zarzuty. Na razie prokuratura wyklucza wątek korupcyjny.
Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej burmistrz Krzysztof Grabka zapewnił
policji kom. Andrzej Zakrzewski. - Prace prowadziła leszczyńska firma od grudnia 2004 do marca bieżącego roku. <br>Policja szacuje, że bez odpowiednich zezwoleń zostało wyciętych 500-600 drzew o wartości 150 tys. zł. <br>- W efekcie fałszerstwa gmina straciła poważne wpływy - wyjaśnia A. Zakrzewski. - Gdyby nie nadgorliwość urzędników, leszczyńska firma musiałaby wpłacić do gminnej kasy 1 mln zł za brak dokumentów.<br><br><br>&lt;tit&gt;Poszuka zastępcy&lt;/&gt;<br><br><br><br>- Sprawą zajmujemy się od niedawna, podejrzewamy, że jest wielowątkowa - mówi szefowa prokuratury rejonowej Anna Huzarska. <br>Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, wkrótce podejrzanym mogą zostać postawione kolejne zarzuty. Na razie prokuratura wyklucza wątek korupcyjny. <br>Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej burmistrz Krzysztof Grabka zapewnił
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego