Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
110, 152, 177, 701 oraz 713. Najczęściej obsługują je nowe wozy o wysokim standardzie.
Umowa, jaką miasto zawiera z prywatnymi przewoźnikami, zawiera m.in. klauzulę mówiącą o tym, że w obsługiwanych przez nich liniach obowiązują takie same opłaty jak w liniach ZTM-u.
(Metropol)Gminy chcą odzyskać straż

centrum W gminnych oddziałach straży miejskiej pracuje tylko połowa zatrudnionych tam funkcjonariuszy. Reszta patroluje ulice w ramach akcji usuwania nielegalnego handlu.
Do prezydenta miasta trafiło pismo w tej sprawie od burmistrza Ursynowa. Domaga się on odpowiedzi, kiedy wreszcie strażnicy wrócą do swoich jednostek.
Władze Ursynowa i Włoch biorą pod uwagę możliwość zerwania z
110, 152, 177, 701 oraz 713. Najczęściej obsługują je nowe wozy o wysokim standardzie.<br>Umowa, jaką miasto zawiera z prywatnymi przewoźnikami, zawiera m.in. klauzulę mówiącą o tym, że w obsługiwanych przez nich liniach obowiązują takie same opłaty jak w liniach ZTM-u.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Gminy chcą odzyskać straż&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;centrum&lt;/&gt; W gminnych oddziałach straży miejskiej pracuje tylko połowa zatrudnionych tam funkcjonariuszy. Reszta patroluje ulice w ramach akcji usuwania nielegalnego handlu.<br>Do prezydenta miasta trafiło pismo w tej sprawie od burmistrza Ursynowa. Domaga się on odpowiedzi, kiedy wreszcie strażnicy wrócą do swoich jednostek.<br>Władze Ursynowa i Włoch biorą pod uwagę możliwość zerwania z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego