Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 44
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
nowotarskiego dokona się poprzez zrealizowanie następujących celów:

1. Wsparcie partnerstwa publicznego i partycypacji społecznej w zakresie samorządności i identyfikacji ze "sprawami publicznymi".

Wypracowanie strategii będzie wynikiem dyskusji przedstawicieli zainteresowanych podmiotów gospodarczych, społecznych i politycznych, tak by cele strategiczne i strategie działania były wolą społeczności lokalnych wyrażoną decyzjami władz powiatowych i gminnych.
Rozwój powiatu zależy w dużej mierze od skutecznego i otwartego funkcjonowania jego władz - naszym celem jest zatem pozyskanie do planowania strategicznego i wyzwolenie aktywności środowiska samorządowego oraz lokalnych środowisk opiniotwórczych (lokalni przedsiębiorcy, dyrektorzy większych zakładów pracy, nauczyciele, duchowni).
Podstawowy warunek powodzenia realizacji wybranych i uzgodnionych celów - uzyskanie akceptacji społecznej - wymaga
nowotarskiego dokona się poprzez zrealizowanie następujących celów:<br><br>&lt;tit&gt;1. Wsparcie partnerstwa publicznego i partycypacji społecznej w zakresie samorządności i identyfikacji ze "sprawami publicznymi".&lt;/&gt;<br><br>Wypracowanie strategii będzie wynikiem dyskusji przedstawicieli zainteresowanych podmiotów gospodarczych, społecznych i politycznych, tak by cele strategiczne i strategie działania były wolą społeczności lokalnych wyrażoną decyzjami władz powiatowych i gminnych.<br>Rozwój powiatu zależy w dużej mierze od skutecznego i otwartego funkcjonowania jego władz - naszym celem jest zatem pozyskanie do planowania strategicznego i wyzwolenie aktywności środowiska samorządowego oraz lokalnych środowisk opiniotwórczych (lokalni przedsiębiorcy, dyrektorzy większych zakładów pracy, nauczyciele, duchowni).<br>Podstawowy warunek powodzenia realizacji wybranych i uzgodnionych celów - uzyskanie akceptacji społecznej - wymaga
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego