Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Siedlecki
Nr: 35
Miejsce wydania: Siedlce
Rok: 1997
ustawy budżetowej o zwiększeniu środków finansowych na budowę i modernizację dróg w województwach wschodnich. Dzięki temu budżet naszego województwa zwiększył się o ponad 46 mld starych złotych. A dzięki ARiMR, Siedleckie w ciągu trzech ostatnich lat otrzymało około 250 mld na budowę infrastruktury: na wodociągi, kanalizację, telefonizację czy budowę dróg gminnych. Dla przykładu powiem, że jeszcze w 1993 r. mieliśmy ok. 8 proc. zwodociągowania, a już w 1997 około 50 proc.
Przekonał mnie pan, że praca w komisjach ma przełożenie na życie przeciętnego obywatela. Ale czy w takim razie w ławach parlamentu nie powinni zasiadać raczej prawnicy?
- Obecność osób z wykształceniem
ustawy budżetowej o zwiększeniu środków finansowych na budowę i modernizację dróg w województwach wschodnich. Dzięki temu budżet naszego województwa zwiększył się o ponad 46 mld starych złotych. A dzięki ARiMR, Siedleckie w ciągu trzech ostatnich lat otrzymało około 250 mld na budowę infrastruktury: na wodociągi, kanalizację, telefonizację czy budowę dróg gminnych. Dla przykładu powiem, że jeszcze w 1993 r. mieliśmy ok. 8 proc. zwodociągowania, a już w 1997 około 50 proc.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Przekonał mnie pan, że praca w komisjach ma przełożenie na życie przeciętnego obywatela. Ale czy w takim razie w ławach parlamentu nie powinni zasiadać raczej prawnicy?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Obecność osób z wykształceniem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego