Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 04.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
adresem zarzutów - mówi Ryszard Czarnecki.
- Do czterech razy sztuka - wtóruje mu Artur Zawisza, sekretarz generalny ZChN. Przypomina, że Goryszewski był już trzykrotnie zapraszany na posiedzenie zarządu, ale dotąd tam się nie zjawił.
Sam Goryszewski pozostaje dla dziennikarzy nieuchwytny. Jego asystent Mariusz Mazurek poinformował wczoraj, że poseł poprosił marszałka o przeniesienie go do komisji, która nie ma charakteru gospodarczego. Ma to być Komisja Kultury Fizycznej i Sportu. Co wspólnego ma poseł Zjednoczenia ze sportem nawet jego partyjni koledzy nie potrafili powiedzieć.
sarz


Sprawa Austrii grozi rozpadem Europejskiej Partii Ludowej
Lęk eurochadecji

Katarzyna van Kraainem - Korespondencja z Brukseli Parlament Europejski przyjął wczoraj rezolucję
adresem zarzutów - mówi Ryszard Czarnecki. <br>- Do czterech razy sztuka - wtóruje mu Artur Zawisza, sekretarz generalny ZChN. Przypomina, że Goryszewski był już trzykrotnie zapraszany na posiedzenie zarządu, ale dotąd tam się nie zjawił. <br>Sam Goryszewski pozostaje dla dziennikarzy nieuchwytny. Jego asystent Mariusz Mazurek poinformował wczoraj, że poseł poprosił marszałka o przeniesienie go do komisji, która nie ma charakteru gospodarczego. Ma to być Komisja Kultury Fizycznej i Sportu. Co wspólnego ma poseł Zjednoczenia ze sportem nawet jego partyjni koledzy nie potrafili powiedzieć.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;sarz&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Sprawa Austrii grozi rozpadem Europejskiej Partii Ludowej&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Lęk &lt;orig&gt;eurochadecji&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Katarzyna van Kraainem - Korespondencja z Brukseli Parlament Europejski przyjął wczoraj rezolucję
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego