Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
wygrana. Co prawda z ostatnią drużyną w tabeli, ale liczą się teraz wszystkie punkty i bramki. Prowadzenie dla Polonii uzyskał Jacek Gawryś w 30 minucie. Na 2:0 podwyższył Karol Tomaszewski strzałem głową w 35 minucie. Po przerwie, kolejną bramkę zdobył Arek Borysiewicz w 67 minucie meczu. Honorowego gola dla gospodarzy uzyskał Sylwester Skórka w 80 minucie.

Drużyna Polonii wyszła na boisko w następującym składzie: M. Lachowicz, K. Tomaszewski, P. Moneta, P. Augustynowicz, M. Dłużniewski, J. Gawryś(67 min. M. Dąbrowski), A. Borysiewicz, T. Larma(75 min. J. Kaleta), P. Borysiewicz(80 min. Marek Szuchyta), M. Szuchyta, D. Baran(46 min
wygrana. Co prawda z ostatnią drużyną w tabeli, ale liczą się teraz wszystkie punkty i bramki. Prowadzenie dla Polonii uzyskał Jacek Gawryś w 30 minucie. Na 2:0 podwyższył Karol Tomaszewski strzałem głową w 35 minucie. Po przerwie, kolejną bramkę zdobył Arek Borysiewicz w 67 minucie meczu. Honorowego gola dla gospodarzy uzyskał Sylwester Skórka w 80 minucie.<br>&lt;gap reason="tab"&gt;<br>Drużyna Polonii wyszła na boisko w następującym składzie: M. Lachowicz, K. Tomaszewski, P. Moneta, P. Augustynowicz, M. Dłużniewski, J. Gawryś(67 min. M. Dąbrowski), A. Borysiewicz, T. Larma(75 min. J. Kaleta), P. Borysiewicz(80 min. Marek Szuchyta), M. Szuchyta, D. Baran(46 min