Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok wydania: 1996
Rok powstania: 1995
nazwiska odbiorcy gotówki, w miejscu przeznaczonym na wpisanie tych danych wystawca czeku wpisując wyraz "okaziciel"" lub pozostawia to miejsce wolne).
2. Czeki imienne z umieszczonym na czołowej stronie czeku
napisem "do rozrachunku" lub treści równoznacznej zwane "czekami rozrachunkowymi" służą do bezgotówkowych rozliczeń pieniężnych. Czeki rozrachunkowe nie mogą być realizowane w gotówce.
§ 22
1. Imienny czek gotówkowy, o którym mowa w § 21 ust. 1 pkt 1 lit. a, może być zrealizowany przez osobę wskazaną w jego treści:
1) w oddziale PKO prowadzącym konto w granicach salda,
2) 2) w pozostałych oddziałach PKO, ekspozyturach i agencjach PKO do wysokości równej trzykrotnej średniej
miesięcznej
nazwiska odbiorcy gotówki, w miejscu przeznaczonym na wpisanie tych danych wystawca czeku wpisując wyraz "okaziciel"" lub pozostawia to miejsce wolne).<br>2. Czeki imienne z umieszczonym na czołowej stronie czeku<br>napisem "do rozrachunku" lub treści równoznacznej zwane "czekami rozrachunkowymi" służą do bezgotówkowych rozliczeń pieniężnych. Czeki rozrachunkowe nie mogą być realizowane w gotówce.<br>§ 22<br>1. Imienny czek gotówkowy, o którym mowa w § 21 ust. 1 pkt 1 lit. a, może być zrealizowany przez osobę wskazaną w jego treści:<br>1) w oddziale PKO prowadzącym konto w granicach salda, <br>2) 2) w pozostałych oddziałach PKO, ekspozyturach i agencjach PKO do wysokości równej trzykrotnej średniej<br>miesięcznej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego