Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna Śląska
Nr: 10/12
Miejsce wydania: Katowice
Rok: 1997
kilka takich płyt spadło na - zawieszoną pod reperowanym odcinkiem ściany, na wysokości 34 piętra - ochronną siatkę. Siatka nie wytrzymała i kamienne płyty zapoczęły spadać na rusztowanie. I ono okazało się za słabe na ten ciężar. Po chwili z rusztowania pozostały tylko - wiszące na linach - kawałki metalu. Kamienie spadały zaś jak grad, z 34 piętra na chodnik i przejeżdżające jezdnią samochody.

Ten odcinek Madison Avenue z ciągiem sklepów i butików jest jednym z najdroższych miejsc w całym mieście. Istotnie trzeba było szczególnego zbiegu okoliczności, że w tym pasażu handlowym, szczególnie tłocznym w niedziele - tym bardziej przedświąteczne - nikt nie zginął.

Po wypadku zamknięto
kilka takich płyt spadło na - zawieszoną pod reperowanym odcinkiem ściany, na wysokości 34 piętra - ochronną siatkę. Siatka nie wytrzymała i kamienne płyty zapoczęły spadać na rusztowanie. I ono okazało się za słabe na ten ciężar. Po chwili z rusztowania pozostały tylko - wiszące na linach - kawałki metalu. Kamienie spadały zaś jak grad, z 34 piętra na chodnik i przejeżdżające jezdnią samochody. <br><br> Ten odcinek Madison Avenue z ciągiem sklepów i butików jest jednym z najdroższych miejsc w całym mieście. Istotnie trzeba było szczególnego zbiegu okoliczności, że w tym pasażu handlowym, szczególnie tłocznym w niedziele - tym bardziej przedświąteczne - nikt nie zginął. <br><br> Po wypadku zamknięto
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego