Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
skontaktuj się z brokerem. I pamiętaj - zostaw sobie trochę pieniędzy na nowe seksowne ciuchy, ponieważ gdy ociekający testosteronem Mars zaparkuje w garażu twojej miłości, możesz oczekiwać równie dużych zysków w sprawach sercowych.

LEW
(23 lipca - 22 sierpnia)
Zaćmienie w domu związków zakończy sercową posuchę i mężczyźni zaczną się sypać jak grad z nieba wprost na fartowne, pożądliwe Lwice. Nie pozwól, byś za sprawą swej próżności, tak ostatnio pobudzanej, stała się ślepa na wdzięki pewnego ukrytego wśród całej tej tłuszczy brylantu. Być może skarb ten nie jest najurodziwszy, ale za to jego serce - a także pozostałe organy - są warte pięć karatów!

PANNA
skontaktuj się z brokerem. I pamiętaj - zostaw sobie trochę pieniędzy na nowe seksowne ciuchy, ponieważ gdy ociekający testosteronem Mars zaparkuje w garażu twojej miłości, możesz oczekiwać równie dużych zysków w sprawach sercowych.<br><br>LEW <br>(23 lipca - 22 sierpnia)<br>Zaćmienie w domu związków zakończy sercową posuchę i mężczyźni zaczną się sypać jak grad z nieba wprost na fartowne, pożądliwe Lwice. Nie pozwól, byś za sprawą swej próżności, tak ostatnio pobudzanej, stała się ślepa na wdzięki pewnego ukrytego wśród całej tej tłuszczy brylantu. Być może skarb ten nie jest najurodziwszy, ale za to jego serce - a także pozostałe organy - są warte pięć karatów!<br><br>PANNA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego