Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
zajęć, ale też organizować pracę całej ekipy). Wynik twoich starań zależy od wielu osób; przyda się zatem umiejętność bezkonfliktowej współpracy z kolegami. W tej pracy liczy się każda posiadana zdolność. Nawet, wydawałoby się, bezsensowne lekcje tkania gobelinów, które brałaś pięć lat temu, mogą okazać się fascynującym tematem do rozmowy z gromadką niecierpliwych gości programu lub aktorów czekających na usunięcie nagłej awarii.
Nauka zawodu: Wystarczą dwa lata podyplomowych studiów na wydziale organizacji produkcji. Studia takie oferują PWSFTiT w Łodzi, tel.: Uniwersytet Śląski, tel.: . Tam zdobędziesz wiedzę teoretyczną. A potem już tylko praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka (która czyni mistrza).

Zalety:

Codziennie
zajęć, ale też organizować pracę całej ekipy). Wynik twoich starań zależy od wielu osób; przyda się zatem umiejętność bezkonfliktowej współpracy z kolegami. W tej pracy liczy się każda posiadana zdolność. Nawet, wydawałoby się, bezsensowne lekcje tkania gobelinów, które brałaś pięć lat temu, mogą okazać się fascynującym tematem do rozmowy z gromadką niecierpliwych gości programu lub aktorów czekających na usunięcie nagłej awarii. <br>Nauka zawodu: Wystarczą dwa lata podyplomowych studiów na wydziale organizacji produkcji. Studia takie oferują PWSFTiT w Łodzi, tel.: &lt;gap&gt; Uniwersytet Śląski, tel.: &lt;gap&gt;. Tam zdobędziesz wiedzę teoretyczną. A potem już tylko praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka (która czyni mistrza). <br><br>&lt;tit&gt;Zalety:&lt;/&gt;<br><br> Codziennie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego