Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulturalne
Rok: 2000
salon wideo jakiego do tej pory w Polsce nie było. Niepowtarzalny klimat naszych wypożyczalni tworzą dziesiątki świateł, filmy na kilkunastu ekranach, nowoczesne wnętrza oraz kasety, które bez trudu odnajdziecie na półkach wielu regałów.
Zapraszamy wszystkich aby przyłączyli się do naszego Klubu Wideo i skorzystali z wypożyczenia pierwszej kasety za 1 grosz*. Wystarczy tylko wypełnić zamieszczoną obok Deklarację Członkowską i przynieść ją do nas zabierając ze sobą dowód osobisty oraz inny dokument wystawiony na to samo nazwisko. NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT CZŁONKOWSKICH.
Czekamy na Was 7 dni w tygodniu od godziny 10.00 rano do północy.
Z poważaniem, Jack A. Messer
Prezes
salon wideo jakiego do tej pory w Polsce nie było. Niepowtarzalny klimat naszych wypożyczalni tworzą dziesiątki świateł, filmy na kilkunastu ekranach, nowoczesne wnętrza oraz kasety, które bez trudu odnajdziecie na półkach wielu regałów.<br>Zapraszamy wszystkich aby przyłączyli się do naszego Klubu Wideo i skorzystali z wypożyczenia pierwszej kasety za 1 grosz*. Wystarczy tylko wypełnić zamieszczoną obok Deklarację Członkowską i przynieść ją do nas zabierając ze sobą dowód osobisty oraz inny dokument wystawiony na to samo nazwisko. NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT CZŁONKOWSKICH.<br>Czekamy na Was 7 dni w tygodniu od godziny 10.00 rano do północy.<br>Z poważaniem, Jack A. Messer <br>Prezes
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego