Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Pomorska
Nr: 27.3
Miejsce wydania: Bydgoszcz
Rok: 1998
przypuszczenia, rozwiązania wariantowe, a jednoznaczne stwierdzenia.

Okazuje się jednak, że dla RZĄDOWEGO zespołu przygotowującego projekt podziału kraju argumenty RZĄDOWEGO centrum studiów są bez znaczenia? A może w ciągu miesiąca trąba powietrzna zniszczyła cały dorobek regionu kujawsko-pomorskiego?
JOLANTA ZIELAZNA

27.03.98- To nieprawda, że najlepsi żądają najwięcej

Gwiazda za grosze?

Gaża za jeden koncert popularnego artysty wynosi zwykle 1-5 tys. zł. Ale tajemnicą poliszynela jest fakt, że zespoły na topie, zatrudniające cały sztab pracowników technicznych, żądają więcej. Natomiast w małych klubach i kawiarniach można zorganizować koncert „z nazwiskiem” i za 500 zł.

Impersariaty najchętniej organizują występy, które
przypuszczenia, rozwiązania wariantowe, a jednoznaczne stwierdzenia.<br><br> Okazuje się jednak, że dla RZĄDOWEGO zespołu przygotowującego projekt podziału kraju argumenty RZĄDOWEGO centrum studiów są bez znaczenia? A może w ciągu miesiąca trąba powietrzna zniszczyła cały dorobek regionu kujawsko-pomorskiego?<br>&lt;au&gt;JOLANTA ZIELAZNA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>27.03.98<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;intro&gt; - To nieprawda, że najlepsi żądają najwięcej&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt; Gwiazda za grosze?&lt;/&gt;<br><br> Gaża za jeden koncert popularnego artysty wynosi zwykle 1-5 tys. zł. Ale tajemnicą poliszynela jest fakt, że zespoły na topie, zatrudniające cały sztab pracowników technicznych, żądają więcej. Natomiast w małych klubach i kawiarniach można zorganizować koncert &#132;z nazwiskiem&#148; i za 500 zł.<br><br> &lt;orig&gt;Impersariaty&lt;/&gt; najchętniej organizują występy, które
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego