Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2005
również doczekali się Mikołaja. Dzięki sponsorom można było zakupić słodycze i owoce.
Imprezę w Gołąbkach wsparli finasowo: Koło Bóbr, Jolanta Danowska, Marzena Białogrzywa, Maria Bocian i Andrzej Chmielewski.
jp

14423 złote i 36 groszy
Efekt dzisiejszej zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pasłęku to 14423 złote i 36 groszy. Jest to o ponad 3 tysiące więcej w porównaniu z rokiem ubiegłym. Biorąc pod uwagę zamożność naszego społeczeństwa i fakt, że przed kościołami prowadzona była kwesta na rzecz ofiar tsunami, wynik jest wspaniały.
jp

Dajmy szansę Martynce
Martynka Aftewicz ma 2 lata. Była zdrowym dzieckiem, rozwijała się prawidłowo. Dzień przed
również doczekali się Mikołaja. Dzięki sponsorom można było zakupić słodycze i owoce.<br>Imprezę w Gołąbkach wsparli finasowo: Koło Bóbr, Jolanta Danowska, Marzena Białogrzywa, Maria Bocian i Andrzej Chmielewski.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;14423 złote i 36 groszy&lt;/&gt;<br>Efekt dzisiejszej zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pasłęku to 14423 złote i 36 groszy. Jest to o ponad 3 tysiące więcej w porównaniu z rokiem ubiegłym. Biorąc pod uwagę zamożność naszego społeczeństwa i fakt, że przed kościołami prowadzona była kwesta na rzecz ofiar tsunami, wynik jest wspaniały.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Dajmy szansę Martynce&lt;/&gt;<br>Martynka Aftewicz ma 2 lata. Była zdrowym dzieckiem, rozwijała się prawidłowo. Dzień przed
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego