Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.30
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
małżowiny usznej, ranę ciętą po lewej stronie twarzy, złamania kości czaszki i liczne krwawe podbiegnięcia w okolicy nerek".
Szybko zatrzymano sprawców.
Jak wynika z ustaleń policji, we wtorek wieczorem młodzi ludzie zaczepili leżącego na ławce w parku koło pomnika Powstańców Wielkopolskich 52-letniego mężczyznę. - Chcieli od niego papierosa i 20 groszy - mówi Kotwica. - Kiedy powiedział, że nie ma, to uderzyli go kilka razy w twarz. Wtedy bezdomny wstał z ławki i odszedł. Kilkanaście metrów dalej położył się na skarpie przy głównej drodze i zasnął.

Lubił wypić

- To był bardzo spokojny facet - mówi przyjaciel zamordowanego Adam Doroszewski. - Ważył coś około 100 kg
małżowiny usznej, ranę ciętą po lewej stronie twarzy, złamania kości czaszki i liczne krwawe podbiegnięcia w okolicy nerek". <br>Szybko zatrzymano sprawców. <br>Jak wynika z ustaleń policji, we wtorek wieczorem młodzi ludzie zaczepili leżącego na ławce w parku koło pomnika Powstańców Wielkopolskich 52-letniego mężczyznę. - Chcieli od niego papierosa i 20 groszy - mówi Kotwica. - Kiedy powiedział, że nie ma, to uderzyli go kilka razy w twarz. Wtedy bezdomny wstał z ławki i odszedł. Kilkanaście metrów dalej położył się na skarpie przy głównej drodze i zasnął.<br><br>&lt;tit&gt;Lubił wypić&lt;/&gt;<br><br>- To był bardzo spokojny facet - mówi przyjaciel zamordowanego Adam Doroszewski. - Ważył coś około 100 kg
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego