Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 13.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ich zdaniem, korzystać z domniemania zgodności z konstytucją, ponieważ przedstawiciele gmin nie dowiedli, że jest inaczej.


ZŁOTY
Po uwolnieniu kursu - minimalnie mocniejszy
Firmy muszą się zabezpieczać
Na decyzję o upłynnieniu złotego rynek walutowy zareagował przede wszystkim chwiejnością kursu. Podczas wczorajszej sesji wahania notowań dolara sięgały 8 groszy, a euro - 6 groszy. Rano inwestorzy zagraniczni sprzedawali dolary. Ponieważ jednak polskie banki przez całą środę kupowały waluty obce, w efekcie dzień zakończył się umiarkowanym wzmocnieniem złotego. Cena dolara powróciła do 4,14 zł, a euro do ponad 3,96 zł.
Według dealerów, w najbliższym czasie rynek powinien utrzymać cenę dolara na poziomie 4
ich zdaniem, korzystać z domniemania zgodności z konstytucją, ponieważ przedstawiciele gmin nie dowiedli, że jest inaczej.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="prod"&gt;ZŁOTY&lt;/name&gt;<br>Po uwolnieniu kursu - minimalnie mocniejszy<br>Firmy muszą się zabezpieczać&lt;/tit&gt;<br>Na decyzję o upłynnieniu złotego rynek walutowy zareagował przede wszystkim chwiejnością kursu. Podczas wczorajszej sesji wahania notowań dolara sięgały 8 &lt;name type="prod"&gt;groszy&lt;/name&gt;, a &lt;name type="prod"&gt;euro&lt;/name&gt; - 6 groszy. Rano inwestorzy zagraniczni sprzedawali dolary. Ponieważ jednak polskie banki przez całą środę kupowały waluty obce, w efekcie dzień zakończył się umiarkowanym wzmocnieniem złotego. Cena &lt;name type="prod"&gt;dolara&lt;/name&gt; powróciła do 4,14 zł, a &lt;name type="prod"&gt;euro&lt;/name&gt; do ponad 3,96 zł.<br>Według dealerów, w najbliższym czasie rynek powinien utrzymać cenę dolara na poziomie 4
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego