Typ tekstu: Książka
Autor: Uniłowski Zbigniew
Tytuł: Wspólny pokój
Rok wydania: 1976
Rok powstania: 1932
jak fryzjer podczas golenia. Wszystko, co miało tutaj miejsce, jest zupełnie jasne. Edward umarł z przypadku, równie mógł wpaść pod tramwaj. Bednarczyk się powiesił, bo miał swoje różne plany, które go zawiodły, przecież my wszystkiego nie wiemy o nim. Mądry on nie był. A ja umieram z nędzy i z gruźlicy. Twój brat jest w więzieniu, bo propaguje idee, godzące w interesy państwa. Po prostu szereg faktów złożył się na to wszystko. Normalne koleje życia.
- To nie jest normalne, to nie jest tak, jak ty mówisz. Ja nie umiem tego w tej chwili określić, ale to nie jest takie proste.
Cała
jak fryzjer podczas golenia. Wszystko, co miało tutaj miejsce, jest zupełnie jasne. Edward umarł z przypadku, równie mógł wpaść pod tramwaj. Bednarczyk się powiesił, bo miał swoje różne plany, które go zawiodły, przecież my wszystkiego nie wiemy o nim. Mądry on nie był. A ja umieram z nędzy i z gruźlicy. Twój brat jest w więzieniu, bo propaguje idee, godzące w interesy państwa. Po prostu szereg faktów złożył się na to wszystko. Normalne koleje życia.<br>- To nie jest normalne, to nie jest tak, jak ty mówisz. &lt;page nr=271&gt; Ja nie umiem tego w tej chwili określić, ale to nie jest takie proste.<br>Cała
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego