Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.26 (21)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zdobyła nawet seta.
Gdyby oglądała poprzednie mecze Venus w Melbourne, zauważyłaby, że praca nóg rywalki nie jest tak dobra jak zwykle, a jej potężny pierwszy serwis rzadziej trafia w cel. - Stopy bardzo mnie zawiodły - przyznałaVenus po porażce.
Nie wiadomo jednak, czy Raymond miała czas na obserwacje, bo do soboty oprócz gry pojedynczej uczestniczyła także w turnieju deblowym. Występowała w nim w parze z Martiną Navratilovą (odpadły w II rundzie). A rada Martiny dla Lisy przed meczem z Williams była krótka: bądź dzielna.
K

Pasy do ekstraklasy
Cracovia przygotowuje się do szturmu na piłkarską ekstraklasę. Piłkarze Pasów już teraz są gotowi do rywalizacji
zdobyła nawet seta.<br>Gdyby oglądała poprzednie mecze Venus w Melbourne, zauważyłaby, że praca nóg rywalki nie jest tak dobra jak zwykle, a jej potężny pierwszy serwis rzadziej trafia w cel. &lt;q&gt;- Stopy bardzo mnie zawiodły&lt;/&gt; - przyznałaVenus po porażce.<br>Nie wiadomo jednak, czy Raymond miała czas na obserwacje, bo do soboty oprócz gry pojedynczej uczestniczyła także w turnieju deblowym. Występowała w nim w parze z Martiną Navratilovą (odpadły w II rundzie). A rada Martiny dla Lisy przed meczem z Williams była krótka: bądź dzielna.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;K&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Pasy do ekstraklasy&lt;/&gt;<br>Cracovia przygotowuje się do szturmu na piłkarską ekstraklasę. Piłkarze Pasów już teraz są gotowi do rywalizacji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego