Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
wszystkie strzechy i czaszki ochlańskie. Ta świadomość pozostaje daleko w tyle za Syrią czy Danią, gdzie frekwencja przekracza 90 %, choć oczywiście z różnych, właściwie zupełnie odmiennych powodów.
Ale takie narzekanie nie licuje i godzi w nasz wizerunek pisma radosnego i bardzo, ale to bardzo zapatrzonego we wszystko co tchnie ochlańskim gumnem. Jest i pozytyw, w całym tym bajzlu jedno należy oddać Ochlapusom: Nie zawiedli czarnowidzów z Państwowej Komisji Wyborczej, którzy dostarczyli karty do głosowania jedynie dla 75% uprawnionych. Toż to dopiero byłby kłopot, gdyby tak przywlekło się do lokalu więcej Ochlapusów.
24.09.2001
NIE-Sprawiedliwość na 18 kołach
W telewizorni
wszystkie strzechy i czaszki ochlańskie. Ta świadomość pozostaje daleko w tyle za Syrią czy Danią, gdzie frekwencja przekracza 90 %, choć oczywiście z różnych, właściwie zupełnie odmiennych powodów.<br>Ale takie narzekanie nie licuje i godzi w nasz wizerunek pisma radosnego i bardzo, ale to bardzo zapatrzonego we wszystko co tchnie ochlańskim gumnem. Jest i pozytyw, w całym tym &lt;orig&gt;bajzlu&lt;/&gt; jedno należy oddać &lt;orig&gt;Ochlapusom&lt;/&gt;: Nie zawiedli czarnowidzów z Państwowej Komisji Wyborczej, którzy dostarczyli karty do głosowania jedynie dla 75% uprawnionych. Toż to dopiero byłby kłopot, gdyby tak przywlekło się do lokalu więcej &lt;orig&gt;Ochlapusów&lt;/&gt;. <br>24.09.2001&lt;/&gt;<br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;NIE-Sprawiedliwość na 18 kołach &lt;/&gt;<br>W &lt;orig&gt;telewizorni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!