Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
wszystkie strzechy i czaszki ochlańskie. Ta świadomość pozostaje daleko w tyle za Syrią czy Danią, gdzie frekwencja przekracza 90 %, choć oczywiście z różnych, właściwie zupełnie odmiennych powodów.
Ale takie narzekanie nie licuje i godzi w nasz wizerunek pisma radosnego i bardzo, ale to bardzo zapatrzonego we wszystko co tchnie ochlańskim gumnem. Jest i pozytyw, w całym tym bajzlu jedno należy oddać Ochlapusom: Nie zawiedli czarnowidzów z Państwowej Komisji Wyborczej, którzy dostarczyli karty do głosowania jedynie dla 75% uprawnionych. Toż to dopiero byłby kłopot, gdyby tak przywlekło się do lokalu więcej Ochlapusów.
24.09.2001
NIE-Sprawiedliwość na 18 kołach
W telewizorni
wszystkie strzechy i czaszki ochlańskie. Ta świadomość pozostaje daleko w tyle za Syrią czy Danią, gdzie frekwencja przekracza 90 %, choć oczywiście z różnych, właściwie zupełnie odmiennych powodów.<br>Ale takie narzekanie nie licuje i godzi w nasz wizerunek pisma radosnego i bardzo, ale to bardzo zapatrzonego we wszystko co tchnie ochlańskim gumnem. Jest i pozytyw, w całym tym &lt;orig&gt;bajzlu&lt;/&gt; jedno należy oddać &lt;orig&gt;Ochlapusom&lt;/&gt;: Nie zawiedli czarnowidzów z Państwowej Komisji Wyborczej, którzy dostarczyli karty do głosowania jedynie dla 75% uprawnionych. Toż to dopiero byłby kłopot, gdyby tak przywlekło się do lokalu więcej &lt;orig&gt;Ochlapusów&lt;/&gt;. <br>24.09.2001&lt;/&gt;<br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;NIE-Sprawiedliwość na 18 kołach &lt;/&gt;<br>W &lt;orig&gt;telewizorni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego