Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy żywności
Rok: 1997
konsumentów. Mini - palarki sprzedają kawę w "detalu" i są równocześnie hurtowniami dla okolicznych sklepów. Zawsze podajemy "datę palenia". W tym systemie kawa "EXCELSO" musi być i jest najświeższa na rynku.
A WIĘC KTÓRA KAWA JEST NAJLEPSZA ???
- Jeżeli są to robusty lub mieszanki - to trudno obiektywnie odpowiedzieć, która jest lepsza. Decyduje gust i podatność na reklamę.
- Jeżeli porównamy robustę i jakąś mieszankę z czystą arabiką - to lepsza jest czysta arabika od każdej mieszanki, nie mówiąc już o robuście.
- Jeżeli porównamy arabikę n.p. z Meksyku z arabiką z Ekwadoru, to lepsza jest z Meksyku (patrz tabela giełdy New York).
- Natomiast jeżeli porównamy
konsumentów. Mini - palarki sprzedają kawę w "detalu" i są równocześnie hurtowniami dla okolicznych sklepów. Zawsze podajemy "datę palenia". W tym systemie kawa "EXCELSO" musi być i jest najświeższa na rynku.<br>A WIĘC KTÓRA KAWA JEST NAJLEPSZA ???<br>- Jeżeli są to robusty lub mieszanki - to trudno obiektywnie odpowiedzieć, która jest lepsza. Decyduje gust i podatność na reklamę.<br>- Jeżeli porównamy robustę i jakąś mieszankę z czystą arabiką - to lepsza jest czysta arabika od każdej mieszanki, nie mówiąc już o robuście. <br>- Jeżeli porównamy arabikę n.p. z Meksyku z arabiką z Ekwadoru, to lepsza jest z Meksyku (patrz tabela giełdy New York).<br>- Natomiast jeżeli porównamy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego