Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 02.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
2001 r. o nabywaniu przez użytkowników wieczystych prawa własności nieruchomości. Została ona uzupełniona i częściowo zmieniona przez ubiegłoroczną ustawę o ustroju rolnym.

18 grudnia 2003 r. weszło w życie rozporządzenie do tej ustawy.Gorzała w opałach
Po 1 maja zagraniczne trunki będą tańsze, bo sprowadzane bez cła. Czy zmieni to gusta Polaków?

Za trzy miesiące butelka szkockiej whisky, francuskiego wina lub koniaku może być tańsza o 15-20 zł. Ceny wódki najpewniej pozostaną bez zmian. Czy wpłynie to na wybory Polaków i wywoła rewolucję na miarę lat 90., kiedy rynek podbiło piwo?

PIOTR STASIAK

W połowie stycznia na trasie wyjazdowej z
2001 r. o nabywaniu przez użytkowników wieczystych prawa własności nieruchomości. Została ona uzupełniona i częściowo zmieniona przez ubiegłoroczną ustawę o ustroju rolnym.<br><br>18 grudnia 2003 r. weszło w życie rozporządzenie do tej ustawy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Gorzała w opałach&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Po 1 maja zagraniczne trunki będą tańsze, bo sprowadzane bez cła. Czy zmieni to gusta Polaków?&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Za trzy miesiące butelka szkockiej whisky, francuskiego wina lub koniaku może być tańsza o 15-20 zł. Ceny wódki najpewniej pozostaną bez zmian. Czy wpłynie to na wybory Polaków i wywoła rewolucję na miarę lat 90., kiedy rynek podbiło piwo?&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;PIOTR STASIAK&lt;/&gt;<br><br>W połowie stycznia na trasie wyjazdowej z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego