Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
pracoholizm - mają siebie oraz partnerów, którzy wiele potrafią zrozumieć. To, że wracają późno albo nie wracają wcale i to, że są zdenerwowane albo smutne i trzeba je rozbawić. Przy okazji zburzyły mit o nietrwałości damskiej przyjaźni, która ponoć kończy się wraz z pojawieniem się mężczyzny w życiu przyjaciółki.
- Mamy różne gusta i w przypadku kolorów, i mężczyzn - żartują.
Panowie od początku musieli się przyzwyczaić, że dziewczyny traktują siebie bardzo serio, a i ich wzajemne zobowiązania nie są mniej ważne niż te w stosunkach damsko-męskich. Może nawet ważniejsze. Potrafili to zaakceptować. Irena myśli o ślubie w tym roku.
- Dzieci również chcemy
pracoholizm - mają siebie oraz partnerów, którzy wiele potrafią zrozumieć. To, że wracają późno albo nie wracają wcale i to, że są zdenerwowane albo smutne i trzeba je rozbawić. Przy okazji zburzyły mit o nietrwałości damskiej przyjaźni, która ponoć kończy się wraz z pojawieniem się mężczyzny w życiu przyjaciółki. <br>- Mamy różne gusta i w przypadku kolorów, i mężczyzn - żartują. <br>Panowie od początku musieli się przyzwyczaić, że dziewczyny traktują siebie bardzo serio, a i ich wzajemne zobowiązania nie są mniej ważne niż te w stosunkach damsko-męskich. Może nawet ważniejsze. Potrafili to zaakceptować. Irena myśli o ślubie w tym roku. <br>- Dzieci również chcemy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego