Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
próbami penetracji banku przez środowiska przestępcze.
Kwoty tracone podczas napadów nie są na tyle duże, żeby zachwiać stabilnością finansową banku. Poza tym większość instytucji ubezpiecza się na wypadek tego rodzaju sytuacji.
Złodzieje III RP preferują skoki na małe banki albo na małe placówki dużych banków. Jeszcze bardziej przypadły im do gustu napady na konwoje z pieniędzmi. Jak podaje Komenda Główna Policji, w zeszłym roku w napadach na konwoje i transporty pieniędzy łupem bandytów padło ponad 6 mln zł.

Anna KamelaMETROfakty / co na to prawo

• KODEKS KARNY - Art. 267: Kto bez uprawnienia uzyskuje informację nie dla niego przeznaczoną, otwierając zamknięte
próbami penetracji banku przez środowiska przestępcze.<br>Kwoty tracone podczas napadów nie są na tyle duże, żeby zachwiać stabilnością finansową banku. Poza tym większość instytucji ubezpiecza się na wypadek tego rodzaju sytuacji.<br>Złodzieje III RP preferują skoki na małe banki albo na małe placówki dużych banków. Jeszcze bardziej przypadły im do gustu napady na konwoje z pieniędzmi. Jak podaje Komenda Główna Policji, w zeszłym roku w napadach na konwoje i transporty pieniędzy łupem bandytów padło ponad 6 mln zł.<br><br>&lt;au&gt;Anna Kamela&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;METROfakty / co na to prawo&lt;/&gt;<br><br>&#149; KODEKS KARNY - Art. 267: Kto bez uprawnienia uzyskuje informację nie dla niego przeznaczoną, otwierając zamknięte
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego