Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki informacyjne
Rok: 2000
na polskim rynku od kilku lat, jako jedyna w kraju posiada tak szeroki asortyment wkładek tematycznych w oryginalnej szacie graficznej oraz różnorodne akcesoria użytkowe (pełny ich asortyment przedstawiamy na oddzielnej kartce) wszystko to dostępne w sieci sklepów papierniczych lub w sprzedaży wysyłkowej.
Nasz organizator możecie Państwo dobrać dowolnie według własnego gustu i możliwości finansowych, posiadamy bowiem szeroką gamę wzorów okładek w różnych kolorach i w różnych rozmiarach (wykonanych z kilku rodzajów skór lub tworzywa skóropodobnego). Dzięki temu ceny są tak zróżnicowane, że nasz produkt może nabyć każdy dla siebie lub jako miły prezent dla bliskich.
POSŁUGIWANIE SIĘ NASZYMI ORGANIZATORAMI I AKCESORIAMI
na polskim rynku od kilku lat, jako jedyna w kraju posiada tak szeroki asortyment wkładek tematycznych w oryginalnej szacie graficznej oraz różnorodne akcesoria użytkowe (pełny ich asortyment przedstawiamy na oddzielnej kartce) wszystko to dostępne w sieci sklepów papierniczych lub w sprzedaży wysyłkowej.<br>Nasz organizator możecie Państwo dobrać dowolnie według własnego gustu i możliwości finansowych, posiadamy bowiem szeroką gamę wzorów okładek w różnych kolorach i w różnych rozmiarach (wykonanych z kilku rodzajów skór lub tworzywa skóropodobnego). Dzięki temu ceny są tak zróżnicowane, że nasz produkt może nabyć każdy dla siebie lub jako miły prezent dla bliskich.<br>POSŁUGIWANIE SIĘ NASZYMI ORGANIZATORAMI I AKCESORIAMI
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego