Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy RTV
Rok: 2002
WIĘCEJ ZABAWY!
CDX-MP70
Solidny wygląd nowego tunera CDX-MP70 kryje urządzenie HiFi wysokiej klasy. Tuner jest wyposażony w szufladę na płytę CD, która płynnie się wysuwa - jak w komputerze. Nowy model Sony umożliwia odtwarzanie plików MP3 nagranych na dysku CD-R/RW! Kolor olbrzymiego wyświetlacza łatwo można dobrać według gustu.
Uwag n wysuwającą się szufladę z płytą CD!
Technika ciągle idzie do przodu. Niektóre tunery CD Sony, na przykład
CDX-MP70, mają przesuwną silnikiem szufladę na płytę CD (połączoną z systemem amortyzacji G-Protection). Kojarzy się ona z domowym komputerem... A wymiana płyty jest wyjątkowo łatwa.
Wyświetlacz przy normalnej pracy
WIĘCEJ ZABAWY!<br>&lt;name type="prod"&gt;CDX-MP70&lt;/&gt;<br>Solidny wygląd nowego tunera &lt;name type="prod"&gt;CDX-MP70&lt;/&gt; kryje urządzenie &lt;name type="prod"&gt;HiFi&lt;/&gt; wysokiej klasy. Tuner jest wyposażony w szufladę na płytę CD, która płynnie się wysuwa - jak w komputerze. Nowy model &lt;name type="org"&gt;Sony&lt;/&gt; umożliwia odtwarzanie plików MP3 nagranych na dysku CD-R/RW! Kolor olbrzymiego wyświetlacza łatwo można dobrać według gustu.<br>Uwag n wysuwającą się szufladę z płytą CD!<br>Technika ciągle idzie do przodu. Niektóre tunery CD &lt;name type="org"&gt;Sony&lt;/&gt;, na przykład <br>&lt;name type="prod"&gt;CDX-MP70&lt;/&gt;, mają przesuwną silnikiem szufladę na płytę CD (połączoną z systemem amortyzacji G-Protection). Kojarzy się ona z domowym komputerem... A wymiana płyty jest wyjątkowo łatwa.<br>Wyświetlacz przy normalnej pracy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego