Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 12.29
Miejsce wydania: Przemyśl
Rok: 2004
szkołach, gimnazjum, bibliotekach wiejskich oraz działającej przy straży pożarnej orkiestrze, to na pewno ludzie przestaliby być oburzeni i źli. My naprawdę nie mamy odpowiednich warunków do wyrabiania gorzałki. A poza tym, kto przyjeżdżałby tu wyłącznie dla niej?
Małgorzata SZTURM

W Jarosławiu zostały wytyczone ścieżki rowerowe, jednak nie wszystkim przypadły do gustu
Dyskusyjne tabliczki
Oznakowania szlaków rowerowych w postaci tabliczek zawieszonych na drzewach i słupkach burmistrz Janusz Dąbrowski nazywa preludium do budowy tras rowerowych. Radni oraz niektórzy mieszkańcy pytają: czy właśnie to kosztowało aż 150 tys. zł?
Temat ścieżek rowerowych dość często gościł na obradach sesji rady miasta w ostatnim kwartale ubiegłego
szkołach, gimnazjum, bibliotekach wiejskich oraz działającej przy straży pożarnej orkiestrze, to na pewno ludzie przestaliby być oburzeni i źli. My naprawdę nie mamy odpowiednich warunków do wyrabiania gorzałki. A poza tym, kto przyjeżdżałby tu wyłącznie dla niej?<br>&lt;au&gt;Małgorzata SZTURM&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;intro&gt;W Jarosławiu zostały wytyczone ścieżki rowerowe, jednak nie wszystkim przypadły do gustu&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Dyskusyjne tabliczki&lt;/&gt;<br>Oznakowania szlaków rowerowych w postaci tabliczek zawieszonych na drzewach i słupkach burmistrz Janusz Dąbrowski nazywa preludium do budowy tras rowerowych. Radni oraz niektórzy mieszkańcy pytają: czy właśnie to kosztowało aż 150 tys. zł? <br> Temat ścieżek rowerowych dość często gościł na obradach sesji rady miasta w ostatnim kwartale ubiegłego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego