Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy handlowe
Rok: 1999
uroczyście, skromnie ale bardzo elegancko - dużo wszędzie jest cekinów, koralików oraz nietypowych połączeń materiału z formą. Ot, choćby atłasowe garnitury. Suknie raczej blisko ciała, wąskie spódnice do kolan lub połowy łydki. Wiele jednak wskazuje na to, że milenijnym przebojem zostanie, niezwykle kobieca długa spódnica z czarnej lub oliwkowej tafty.
Jeśli gustujemy w markowych garniturach - to VIP jest jedynym warszawskim importerem odzieży ze znakiem Lagerfeld. W sklepie tym elegancki mężczyzna znajdzie dla siebie garnitur z wełny najwyższej jakości i najmodniejszych fasonów. Do niego dobierze tej samej firmy koszule, krawaty. Pod spód gustowne slipki a na wierzch - ciepłą kurtkę.
Przebierać w garniturach możemy
uroczyście, skromnie ale bardzo elegancko - dużo wszędzie jest cekinów, koralików oraz nietypowych połączeń materiału z formą. Ot, choćby atłasowe garnitury. Suknie raczej blisko ciała, wąskie spódnice do kolan lub połowy łydki. Wiele jednak wskazuje na to, że milenijnym przebojem zostanie, niezwykle kobieca długa spódnica z czarnej lub oliwkowej tafty.<br>Jeśli gustujemy w markowych garniturach - to VIP jest jedynym warszawskim importerem odzieży ze znakiem Lagerfeld. W sklepie tym elegancki mężczyzna znajdzie dla siebie garnitur z wełny najwyższej jakości i najmodniejszych fasonów. Do niego dobierze tej samej firmy koszule, krawaty. Pod spód gustowne slipki a na wierzch - ciepłą kurtkę.<br>Przebierać w garniturach możemy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego