Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
przyjaciółki, zaczęłam używać toniku oraz żelu oczyszczającego Dermalogica, są naprawdę świetne.
Czy masz swojego ulubionego projektanta?
Szczerze mówiąc, nie przykładam wagi do takich rzeczy, ale to, co robi Betsey Johnson i Dolce & Gabbana jest naprawdę wspaniałe.
Bez jakich dodatków nie mogłabyś się obyć?
Bez czapki Kangol, butów Kenneth Cole i haftowanej portmonetki firmy The Sak. Nie jestem osobą noszącą biżuterię, lecz nie rozstaję się z obrączką, którą podarowała mi babcia po przyjeździe z Indonezji.
Czy trzymasz się jakichś zasad żywieniowych?
Tak. Pomaga mi w tym książka "Eat Right for Your Type" ("Jedz zgodnie ze swoim typem"). Chodzi o zależność pożywienia od
przyjaciółki, zaczęłam używać toniku oraz żelu oczyszczającego Dermalogica, są naprawdę świetne. <br>Czy masz swojego ulubionego projektanta?<br>Szczerze mówiąc, nie przykładam wagi do takich rzeczy, ale to, co robi Betsey Johnson i Dolce &amp; Gabbana jest naprawdę wspaniałe.<br>Bez jakich dodatków nie mogłabyś się obyć?<br>Bez czapki Kangol, butów Kenneth Cole i haftowanej portmonetki firmy The Sak. Nie jestem osobą noszącą biżuterię, lecz nie rozstaję się z obrączką, którą podarowała mi babcia po przyjeździe z Indonezji.<br>Czy trzymasz się jakichś zasad żywieniowych?<br>Tak. Pomaga mi w tym książka "Eat Right for Your Type" ("Jedz zgodnie ze swoim typem"). Chodzi o zależność pożywienia od
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!