Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
przyjaciółki, zaczęłam używać toniku oraz żelu oczyszczającego Dermalogica, są naprawdę świetne.
Czy masz swojego ulubionego projektanta?
Szczerze mówiąc, nie przykładam wagi do takich rzeczy, ale to, co robi Betsey Johnson i Dolce & Gabbana jest naprawdę wspaniałe.
Bez jakich dodatków nie mogłabyś się obyć?
Bez czapki Kangol, butów Kenneth Cole i haftowanej portmonetki firmy The Sak. Nie jestem osobą noszącą biżuterię, lecz nie rozstaję się z obrączką, którą podarowała mi babcia po przyjeździe z Indonezji.
Czy trzymasz się jakichś zasad żywieniowych?
Tak. Pomaga mi w tym książka "Eat Right for Your Type" ("Jedz zgodnie ze swoim typem"). Chodzi o zależność pożywienia od
przyjaciółki, zaczęłam używać toniku oraz żelu oczyszczającego Dermalogica, są naprawdę świetne. <br>Czy masz swojego ulubionego projektanta?<br>Szczerze mówiąc, nie przykładam wagi do takich rzeczy, ale to, co robi Betsey Johnson i Dolce &amp; Gabbana jest naprawdę wspaniałe.<br>Bez jakich dodatków nie mogłabyś się obyć?<br>Bez czapki Kangol, butów Kenneth Cole i haftowanej portmonetki firmy The Sak. Nie jestem osobą noszącą biżuterię, lecz nie rozstaję się z obrączką, którą podarowała mi babcia po przyjeździe z Indonezji.<br>Czy trzymasz się jakichś zasad żywieniowych?<br>Tak. Pomaga mi w tym książka "Eat Right for Your Type" ("Jedz zgodnie ze swoim typem"). Chodzi o zależność pożywienia od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!