Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.19 (15)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jego rangi, jak stało się z Izabelą Sierakowską czy Danutą Waniek, zawdzięcza swej medialności. Dziennikarze go zapraszają - on jest skory do usług. Jego słabością jest instrumentalne traktowanie go przez prezydenta, a także proces lustracyjny.
Jerzy Szmajdziński - przez lata faworyt Kwaśniewskiego. Do obozu Millera przeszedł zimą 1999 roku. Przez pewien czas hamletyzował między Oleksym i Millerem. Gdy uznał, że chlebuś smaruje Miller - dogadał się z nim. Otrzymał wojsko, kocha je od dziecka. Jest posłuszny, ale nie do przesady. Wie, że czas pracuje dla niego. Lojalny wobec prezydenta i pewnie na tym wygra.
Aleksandra Jakubowska - odkąd sprzedała Oleksego, swego pierwszego patrona, bez Millera
jego rangi, jak stało się z Izabelą Sierakowską czy Danutą Waniek, zawdzięcza swej medialności. Dziennikarze go zapraszają - on jest skory do usług. Jego słabością jest instrumentalne traktowanie go przez prezydenta, a także proces lustracyjny.<br>Jerzy Szmajdziński - przez lata faworyt Kwaśniewskiego. Do obozu Millera przeszedł zimą 1999 roku. Przez pewien czas hamletyzował między Oleksym i Millerem. Gdy uznał, że chlebuś smaruje Miller - dogadał się z nim. Otrzymał wojsko, kocha je od dziecka. Jest posłuszny, ale nie do przesady. Wie, że czas pracuje dla niego. Lojalny wobec prezydenta i pewnie na tym wygra.<br>Aleksandra Jakubowska - odkąd sprzedała Oleksego, swego pierwszego patrona, bez Millera
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego