Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy wyposażenia domu
Rok: 2000
pomocy komputerowej aerodynamiki stworzyliśmy unikatową, wydajną ssawkę, która zbiera kurz jak żadna inna.
Szczelna obudowa - wzornictwo to nie tylko estetyka, ale również szczelna obudowa, która nie pozwoli uwolnić żadnego pyłku, który znalazł się w odkurzaczu. . Zła wiadomość dla bakterii - dzięki substancji antybakteryjnej zawartej w workach na kurz, rozwój bakterii jest hamowany, a przez to twój dom staje ię zdrowszy i bezpieczniejszy.

"Oxygen nie tylko usuwa kurz i inne alergeny z dywanów i podłóg, ale co również istotne, zatrzymuje je wewnątrz. Aby oddychać świeżym powietrzem, właśnie filtracja jest ważniejsza od siły ssania".
Dr. Csaba Rusznak, Dyrektor ds. Medycyny i Nauki Brytyjskiej Fundacji
pomocy komputerowej aerodynamiki stworzyliśmy unikatową, wydajną ssawkę, która zbiera kurz jak żadna inna.<br>Szczelna obudowa - wzornictwo to nie tylko estetyka, ale również szczelna obudowa, która nie pozwoli uwolnić żadnego pyłku, który znalazł się w odkurzaczu. . Zła wiadomość dla bakterii - dzięki substancji antybakteryjnej zawartej w workach na kurz, rozwój bakterii jest hamowany, a przez to twój dom staje ię zdrowszy i bezpieczniejszy.<br><br>"Oxygen nie tylko usuwa kurz i inne alergeny z dywanów i podłóg, ale co również istotne, zatrzymuje je wewnątrz. Aby oddychać świeżym powietrzem, właśnie filtracja jest ważniejsza od siły ssania".<br>Dr. Csaba Rusznak, Dyrektor ds. Medycyny i Nauki Brytyjskiej Fundacji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego