Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12(32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
w dużej firmie komputerowej. - Codziennie otrzymuję pocztą elektroniczną kilkadziesiąt listów. Przy takiej ilości forma podania informacji staje się naprawdę ważna. Zdarza się, że niektórych listów po prostu nie czytam. Nie mogę i już.
Twoja biurowa korespondencja powinna być zwięzła, krótka i konkretna. Jeśli masz problemy z precyzyjnym wyrażeniem myśli, pisz hasłowo, w punktach. Pamiętaj o ortograficznej czujności. Słownik ortograficzny i program do sprawdzania poprawności tekstu to niezbędne akcesoria w twoim biurze.

4. Kreatywność

Żaden pracownik XXI wieku nie będzie sobie mógł pozwolić na stereotypowość pomysłów i rozwiązań. Ty też.
- Już niedługo każdy pracodawca będzie potrzebował ludzi elastycznych intelektualnie, otwartych na możliwości
w dużej firmie komputerowej. - Codziennie otrzymuję pocztą elektroniczną kilkadziesiąt listów. Przy takiej ilości forma podania informacji staje się naprawdę ważna. Zdarza się, że niektórych listów po prostu nie czytam. Nie mogę i już. <br>Twoja biurowa korespondencja powinna być zwięzła, krótka i konkretna. Jeśli masz problemy z precyzyjnym wyrażeniem myśli, pisz hasłowo, w punktach. Pamiętaj o ortograficznej czujności. Słownik ortograficzny i program do sprawdzania poprawności tekstu to niezbędne akcesoria w twoim biurze. <br><br>&lt;tit&gt;4. Kreatywność&lt;/&gt;<br><br>Żaden pracownik XXI wieku nie będzie sobie mógł pozwolić na stereotypowość pomysłów i rozwiązań. Ty też.<br> - Już niedługo każdy pracodawca będzie potrzebował ludzi elastycznych intelektualnie, otwartych na możliwości
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego