Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
mięśnie klatki piersiowej i rąk.
5. Pompki "na trzy skrzynki" to najlepsze lekarstwo na skutki wczorajszej imprezy. Prawidłowo wykonane pompki wzmacniają najbardziej mięśnie proste brzucha i zmniejszają ilość tkanki tłuszczowej w tych okolicach.
Hazard: Bandyta ze ścieżką
Bieg po zdrowie

Salon gry i siłowania w jednym? Owszem

Kathy Harris, zagorzała hazardzistka z Wirginii (USA), inteligentnie zauważyła, że długie godziny spędzane przez nią przy automatach do gier źle wpływają na jejÉ kondycję. Wymyśliła więc urządzenie, które rozwiązuje problem jej i setek tysięcy niewolników hazardu: stacjonarną bieżnię podłączoną do jednorękiego bandyty.
Pomysł jest prosty: wchodzisz na bieżnię, wrzucasz monetę do automatu i pociągasz
mięśnie klatki piersiowej i rąk.<br>5. Pompki "na trzy skrzynki" to najlepsze lekarstwo na skutki wczorajszej imprezy. Prawidłowo wykonane pompki wzmacniają najbardziej mięśnie proste brzucha i zmniejszają ilość tkanki tłuszczowej w tych okolicach.&lt;/&gt;<br><br><br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Hazard: Bandyta ze ścieżką&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Bieg po zdrowie&lt;/&gt;<br><br>Salon gry i siłowania w jednym? Owszem<br><br>Kathy Harris, zagorzała hazardzistka z Wirginii (USA), inteligentnie zauważyła, że długie godziny spędzane przez nią przy automatach do gier źle wpływają na jejÉ kondycję. Wymyśliła więc urządzenie, które rozwiązuje problem jej i setek tysięcy niewolników hazardu: stacjonarną bieżnię podłączoną do jednorękiego bandyty.<br>Pomysł jest prosty: wchodzisz na bieżnię, wrzucasz monetę do automatu i pociągasz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego