Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.19 (15)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
taki dzień, że uda mi się wygrać. Lubię dreszczyk emocji zaraz przed losowaniem.

Sławek Horoń (24 l.), krupier
"Gram dla sportu"
- Raz w tygodniu staram się postawić na jakąś drużynę piłki nożnej. Raczej nie wychodzę na plus. Raz udało mi się wygrać 500 złotych.

Bożena Romanowska (60 l.), emerytka
"Jestem hazardzistką"
- Chwilka emocji jest warta wydania tych kilku złotych na kupon. Oprócz lotto lubię grać w loterię. Zawsze przy okazji kupuję jeden kupon. Nie wygrałam nic w ten sposób, ale nie jest to też dla mnie najważniejsze.
AZ

Radiowóz potrącił kobietę
LUBLIN
Policyjny radiowóz potrącił wczoraj kobietę idącą poboczem drogi w
taki dzień, że uda mi się wygrać. Lubię dreszczyk emocji zaraz przed losowaniem.<br><br>&lt;au&gt;Sławek Horoń (24 l.), krupier&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;"Gram dla sportu"&lt;/&gt;<br>- Raz w tygodniu staram się postawić na jakąś drużynę piłki nożnej. Raczej nie wychodzę na plus. Raz udało mi się wygrać 500 złotych.<br><br>&lt;au&gt;Bożena Romanowska (60 l.), emerytka&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;"Jestem hazardzistką"&lt;/&gt;<br>- Chwilka emocji jest warta wydania tych kilku złotych na kupon. Oprócz lotto lubię grać w loterię. Zawsze przy okazji kupuję jeden kupon. Nie wygrałam nic w ten sposób, ale nie jest to też dla mnie najważniejsze.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;AZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Radiowóz potrącił kobietę&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;LUBLIN&lt;/&gt;<br>Policyjny radiowóz potrącił wczoraj kobietę idącą poboczem drogi w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego