Typ tekstu: Książka
Autor: Urbańczyk Andrzej
Tytuł: Dziękuję ci, Pacyfiku
Rok: 1997
z sieci. Zagadały kieszonkowe radiotelefony, klisze fotograficzne utrwaliły nasze wizerunki. Dostawieni ciupasem do biura zostaliśmy poddani szczegółowym inwigilacjom.
Ponieważ od samego początku nie mieliśmy pojęcia, jaki sens ma badanie paszportu człowieka, który chce obejrzeć stary pałac, nie próbowaliśmy dyskusji. Oczywiście przeprosiliśmy, bo wypadało, nie daliśmy się jednak tak łatwo. Odzyskawszy honor i miejsce wśród Nowozelandczyków zwiedziliśmy pałac wraz z jego wszystkimi cudownościami.
Nie byle jakim błyskiem emocji, który utrwalił się w naszej pamięci, był sławny Samurai Show, który dla szukających wyrafinowanych sensacji od stu lat urządza szanowny Okada San.
Hideyoshi - stylowy zamek - oferuje swym gościom "samurajską kolację", suto zakropioną sake, która
z sieci. Zagadały kieszonkowe radiotelefony, klisze fotograficzne utrwaliły nasze wizerunki. Dostawieni ciupasem do biura zostaliśmy poddani szczegółowym inwigilacjom.<br> Ponieważ od samego początku nie mieliśmy pojęcia, jaki sens ma badanie paszportu człowieka, który chce obejrzeć stary pałac, nie próbowaliśmy dyskusji. Oczywiście przeprosiliśmy, bo wypadało, nie daliśmy się jednak tak łatwo. Odzyskawszy honor i miejsce wśród Nowozelandczyków zwiedziliśmy pałac wraz z jego wszystkimi cudownościami.<br> Nie byle jakim błyskiem emocji, który utrwalił się w naszej pamięci, był sławny Samurai Show, który dla szukających wyrafinowanych sensacji od stu lat urządza szanowny Okada San.<br> Hideyoshi - stylowy zamek - oferuje swym gościom "samurajską kolację", suto zakropioną sake, która
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego