Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1995
Dziewczyny Dzisiaj" oraz "Nowego Popcornu". O prawo do tytułu "Gazeta Polska" procesuje się także Konfederacja Polski Niepodległej z Piotrem Wierzbickim, aktualnym redaktorem naczelnym w ww. tygodniku.

W jednym tylko 1994 roku "Gazeta Wyborcza" wytoczyła procesy aż trzem innym dziennikom: "Expressowi Ilustrowanemu", "Głosowi Porannemu" i "Dziennikowi Poznańskiemu". Czuła na punkcie swego honoru jest także "Gazeta Polska" procesująca się już z "Życiem Warszawy" (za zdanie: Podobne metody stosuje tygodnik NIE - wart Pac pałaca?), z "Gazetą Wyborczą", a przy okazji także z prezesem Sądu Najwyższego Adamem Strzemboszem (tym razem za stwierdzenie, iż "GP" sterowana jest przez tajne służby).

Rekordziści

Na niebezpieczeństwo ciągania po sądach
Dziewczyny Dzisiaj" oraz "Nowego Popcornu". O prawo do tytułu "Gazeta Polska" procesuje się także Konfederacja Polski Niepodległej z Piotrem Wierzbickim, aktualnym redaktorem naczelnym w ww. tygodniku.<br><br>W jednym tylko 1994 roku "Gazeta Wyborcza" wytoczyła procesy aż trzem innym dziennikom: "Expressowi Ilustrowanemu", "Głosowi Porannemu" i "Dziennikowi Poznańskiemu". Czuła na punkcie swego honoru jest także "Gazeta Polska" procesująca się już z "Życiem Warszawy" (za zdanie: Podobne metody stosuje tygodnik NIE - wart Pac pałaca?), z "Gazetą Wyborczą", a przy okazji także z prezesem Sądu Najwyższego Adamem Strzemboszem (tym razem za stwierdzenie, iż "GP" sterowana jest przez tajne służby).<br><br>&lt;tit&gt;Rekordziści&lt;/&gt;<br><br>Na niebezpieczeństwo ciągania po sądach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego