Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
prawo o izbach morskich, które nie spełnia standardów europejskich i zasad Konwencji Praw Człowieka. Odtąd każdy, kto stanie przed izbą, będzie miał możliwość odwołania się do sądu o pełnej jurysdykcji, który zbada zarówno procedury, jak i dowody oraz stan faktyczny sprawy.

Decyzja strasburskiego Trybunału jest pierwszym mocnym głosem w obronie honoru załogi promu "Jan Heweliusz". Przez 12 lat dobrego imienia nieżyjących mężów, braci i synów strzegły jedynie ich rodziny. Głównie pogrążone w rozpaczy wdowy walczące o uczciwe wyjaśnienie wszystkich okoliczności tragedii. I Marek Błuś.

- Trudno zliczyć, ile razy traciłyśmy wiarę. Ile razy opuszczałyśmy bezradnie ręce i mówiłyśmy: dość, na więcej nas
prawo o izbach morskich, które nie spełnia standardów europejskich i zasad Konwencji Praw Człowieka. Odtąd każdy, kto stanie przed izbą, będzie miał możliwość odwołania się do sądu o pełnej jurysdykcji, który zbada zarówno procedury, jak i dowody oraz stan faktyczny sprawy. <br><br>Decyzja strasburskiego Trybunału jest pierwszym mocnym głosem w obronie honoru załogi promu "Jan Heweliusz". Przez 12 lat dobrego imienia nieżyjących mężów, braci i synów strzegły jedynie ich rodziny. Głównie pogrążone w rozpaczy wdowy walczące o uczciwe wyjaśnienie wszystkich okoliczności tragedii. I Marek Błuś. <br><br>- Trudno zliczyć, ile razy traciłyśmy wiarę. Ile razy opuszczałyśmy bezradnie ręce i mówiłyśmy: dość, na więcej nas
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego