Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
drugiego, że to tylko świat oszalał, a ty jesteś zupełnie normalny. Jeśli któraś z opisanych poniżej sytuacji pasuje do ciebie, świat jest w porządku, a ty połóż się na kozetce u psychiatry!

1. Chcesz zagrać głównego bohatera "Krwawej siekiery 7", aby zgładzić szefa rąbiąc go na malutkie kawałeczki. Albo "Wesołego hycla", by udusić psa ukochanej, "bo on tak jakoś dziwnie dyszy". To właśnie to. Masz bzika. Najbardziej przydatną rzeczą w twoim domu będzie teraz kaftan bezpieczeństwa. Z leczenia (wiązania) jesteś wyłączony pod jednym warunkiem - jeśli należysz do klasy politycznej. Paranoja bardzo przydaje się w karierze publicznej.

2. W firmie ciągle jesteś
drugiego, że to tylko świat oszalał, a ty jesteś zupełnie normalny. Jeśli któraś z opisanych poniżej sytuacji pasuje do ciebie, świat jest w porządku, a ty połóż się na kozetce u psychiatry!<br><br>1. Chcesz zagrać głównego bohatera "Krwawej siekiery 7", aby zgładzić szefa rąbiąc go na malutkie kawałeczki. Albo "Wesołego hycla", by udusić psa ukochanej, "bo on tak jakoś dziwnie dyszy". To właśnie to. Masz bzika. Najbardziej przydatną rzeczą w twoim domu będzie teraz kaftan bezpieczeństwa. Z leczenia (wiązania) jesteś wyłączony pod jednym warunkiem - jeśli należysz do klasy politycznej. Paranoja bardzo przydaje się w karierze publicznej.<br><br>2. W firmie ciągle jesteś
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego