Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
jest prawda. Masa ludzi chce w nim widzieć pedofila i koniec. Trudno o bardziej klasyczny przykład aberracji myślenia mitycznego. Idol, syn bogów, wyniesiony przez społeczeństwo na szczyty, teraz ma zostać sprofanowany podejrzeniem o "nieczystość", poniżony i rytualnie "zamordowany" w glorii prawa. To zachowania społeczeństwa, które ma poważne kłopoty z seksualną identyfikacją, dlatego nienawidzi istot androginicznych, szczególnie jeśli są sławne. Główną winą i dowodem zbrodni Jacksona jest jego dwupłciowy wygląd.
W głowach pana bohaterów mieszają się sekta Koresha z Waco, czeczeński terroryzm, biblijne obrazy. Nic tu nie jest pewne.

- A czy my rozumiemy, jak działają olbrzymie korporacje z budżetem większym od budżetu
jest prawda. Masa ludzi chce w nim widzieć pedofila i koniec. Trudno o bardziej klasyczny przykład aberracji myślenia mitycznego. Idol, syn bogów, wyniesiony przez społeczeństwo na szczyty, teraz ma zostać sprofanowany podejrzeniem o "nieczystość", poniżony i rytualnie "zamordowany" w glorii prawa. To zachowania społeczeństwa, które ma poważne kłopoty z seksualną identyfikacją, dlatego nienawidzi istot androginicznych, szczególnie jeśli są sławne. Główną winą i dowodem zbrodni Jacksona jest jego dwupłciowy wygląd. &lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;W głowach pana bohaterów mieszają się sekta Koresha z Waco, czeczeński terroryzm, biblijne obrazy. Nic tu nie jest pewne. &lt;/&gt;<br><br>&lt;who4&gt;- A czy my rozumiemy, jak działają olbrzymie korporacje z budżetem większym od budżetu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!