Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy usług teleinformatycznych
Rok: 1998
natomiast te, które mają prefiksy 02, 20-29, stosuje się do oznaczania towarów w obrocie zamkniętym (do użytku wewnętrznego w obrębie jednej firmy)
Towary przeznaczone do powszechnego handlu należy oznaczać kodem EAN-13 z numerem jednostki kodującej.
Numer EAN-8, jest to skrócona, ośmioznakowa wersja kodu EAN, która umożliwia bezpośrednią identyfikację jedynie samego produktu. Ze względu na ograniczoną ilość informacji, które można uzyskać przy pomocy tego numeru, przydziela się go tylko w uzasadnionych przypadkach, gdy nie ma żadnej możliwości umieszczenia na opakowaniu numeru EAN-13. Błędem jest umieszczanie numeru EAN-e na opakowaniach, na których:
- zmieści się symbol EAN-13 o
natomiast te, które mają prefiksy 02, 20-29, stosuje się do oznaczania towarów w obrocie zamkniętym (do użytku wewnętrznego w obrębie jednej firmy)<br>Towary przeznaczone do powszechnego handlu należy oznaczać kodem EAN-13 z numerem jednostki kodującej.<br>Numer EAN-8, jest to skrócona, ośmioznakowa wersja kodu EAN, która umożliwia bezpośrednią identyfikację jedynie samego produktu. Ze względu na ograniczoną ilość informacji, które można uzyskać przy pomocy tego numeru, przydziela się go tylko w uzasadnionych przypadkach, gdy nie ma żadnej możliwości umieszczenia na opakowaniu numeru EAN-13. Błędem jest umieszczanie numeru EAN-e na opakowaniach, na których:<br>- zmieści się symbol EAN-13 o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!