Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 1
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Mirosława Frankowska-Majchrzak. Imprezy w stolicy Podhala rozpoczną się już o godz. 11. Będą odbywać się w czterech miejscach: w Miejskim Ośrodku Kultury, na Hali KS "Gorce", na lodowisku oraz na Rynku.
Kwestować będzie młodzież z nowotarskich szkół średnich, personel oddziału noworodków oraz strażacy. Każdy z kwestorzy wyposażony został w identyfikator, którego numer powinien się zgadzać z numerem na puszce. Główny punkt WOŚP w Nowym Targu będzie znajdować się w MOK-u. Będzie tam można wpłacać pieniądze, a osoby, które zechcą darowiznę odliczyć sobie od podatku, otrzymają rachunek.
W niedzielę już o godz. 11 rozpocznie się na Hali Gorce mecz Okręgowej
Mirosława Frankowska-Majchrzak. Imprezy w stolicy Podhala rozpoczną się już o godz. 11. Będą odbywać się w czterech miejscach: w Miejskim Ośrodku Kultury, na Hali KS "Gorce", na lodowisku oraz na Rynku. <br>Kwestować będzie młodzież z nowotarskich szkół średnich, personel oddziału noworodków oraz strażacy. Każdy z kwestorzy wyposażony został w identyfikator, którego numer powinien się zgadzać z numerem na puszce. Główny punkt WOŚP w Nowym Targu będzie znajdować się w MOK-u. Będzie tam można wpłacać pieniądze, a osoby, które zechcą darowiznę odliczyć sobie od podatku, otrzymają rachunek.<br>W niedzielę już o godz. 11 rozpocznie się na Hali Gorce mecz Okręgowej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego