Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy bankowe
Rok: 2003
czego jeszcze potrzebujesz. W jakim kierunku, Twoim zdaniem, powinien rozwijać się serwis? Czekamy na Twoje sugestie i uwagi.
SIĘGNIJ PO NAGRODY
Swoje uwagi prześlij e-mailem, używając formularza umieszczonego n stronie Kontakt. Swoją wiadomość zacznij od hasła: "Mój pomysł na NonStop". Autorzy najciekawszych pomysłów otrzymają nagrody.
CHRONIMY TWOJĄ PRYWATNOŚĆ
Dzięki identyfikatorowi oraz hasłu, które sam wybierasz i które znane jest tylko Tobie, informacja o Twoich personaliach jest całkowicie bezpieczna.
VADEMECUM UŻYTKOWNIKA KARTY NONSTOP
Czy i jak zachować ważność karty?
Warunkiem zachowania ważności karty jest dokonanie pierwszej wypłaty kredytu z bankomatu najpóźniej 3 miesiące od daty jej otrzymania. Jeśli karta nie zostanie
czego jeszcze potrzebujesz. W jakim kierunku, Twoim zdaniem, powinien rozwijać się serwis? Czekamy na Twoje sugestie i uwagi.<br>SIĘGNIJ PO NAGRODY<br>Swoje uwagi prześlij e-mailem, używając formularza umieszczonego n stronie Kontakt. Swoją wiadomość zacznij od hasła: "Mój pomysł na &lt;name type="prod"&gt;NonStop&lt;/&gt;". Autorzy najciekawszych pomysłów otrzymają nagrody.<br>CHRONIMY TWOJĄ PRYWATNOŚĆ<br>Dzięki identyfikatorowi oraz hasłu, które sam wybierasz i które znane jest tylko Tobie, informacja o Twoich personaliach jest całkowicie bezpieczna.<br>VADEMECUM UŻYTKOWNIKA KARTY &lt;name type="prod"&gt;NONSTOP&lt;/&gt; <br>Czy i jak zachować ważność karty?<br>Warunkiem zachowania ważności karty jest dokonanie pierwszej wypłaty kredytu z bankomatu najpóźniej 3 miesiące od daty jej otrzymania. Jeśli karta nie zostanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego