Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
prowokuje, lecz i spokojnie opowiada o własnym dzieciństwie i dorastaniu, religii, pieniądzach, popularności, snach... Sex, drugs and rock'n'roll - plus przemoc i intryga z telenoweli rodem. Czegóż się nie robi dla sławy?

POLSKA
Przewodnik

gat.: przewodnik
Potrzebny, choć niestety dość nieudolnie zredagowany. Noty zwięzłe i raczej łopatologiczne, czyli dla masowego turysty-ignoranta. Poza tym trafiają się rażące nieścisłości. Ot, np. jeden z "najbardziej znanych, pierwszoligowych klubów piłkarskich", jak twierdzą autorzy, Stal Mielec od bardzo dawna nie gra w I lidze, co więcej - od kilku lat nie istnieje!

DAVID SACKS
Encyklopedia świata starożytnych Greków

gat.: encyklopedia
Mało imponująca, acz przydatna księga. Zaczyna się
prowokuje, lecz i spokojnie opowiada o własnym dzieciństwie i dorastaniu, religii, pieniądzach, popularności, snach... &lt;foreign&gt;Sex, drugs and rock'n'roll&lt;/&gt; - plus przemoc i intryga z telenoweli rodem. Czegóż się nie robi dla sławy?<br><br>&lt;tit&gt;POLSKA<br>Przewodnik&lt;/&gt;<br><br>gat.: przewodnik<br>Potrzebny, choć niestety dość nieudolnie zredagowany. Noty zwięzłe i raczej łopatologiczne, czyli dla masowego turysty-ignoranta. Poza tym trafiają się rażące nieścisłości. Ot, np. jeden z &lt;q&gt;"najbardziej znanych, pierwszoligowych klubów piłkarskich"&lt;/&gt;, jak twierdzą autorzy, Stal Mielec od bardzo dawna nie gra w I lidze, co więcej - od kilku lat nie istnieje!<br><br>&lt;tit&gt;DAVID SACKS<br>Encyklopedia świata starożytnych Greków&lt;/&gt;<br><br>gat.: encyklopedia<br>Mało imponująca, acz przydatna księga. Zaczyna się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!