Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
prowokuje, lecz i spokojnie opowiada o własnym dzieciństwie i dorastaniu, religii, pieniądzach, popularności, snach... Sex, drugs and rock'n'roll - plus przemoc i intryga z telenoweli rodem. Czegóż się nie robi dla sławy?

POLSKA
Przewodnik

gat.: przewodnik
Potrzebny, choć niestety dość nieudolnie zredagowany. Noty zwięzłe i raczej łopatologiczne, czyli dla masowego turysty-ignoranta. Poza tym trafiają się rażące nieścisłości. Ot, np. jeden z "najbardziej znanych, pierwszoligowych klubów piłkarskich", jak twierdzą autorzy, Stal Mielec od bardzo dawna nie gra w I lidze, co więcej - od kilku lat nie istnieje!

DAVID SACKS
Encyklopedia świata starożytnych Greków

gat.: encyklopedia
Mało imponująca, acz przydatna księga. Zaczyna się
prowokuje, lecz i spokojnie opowiada o własnym dzieciństwie i dorastaniu, religii, pieniądzach, popularności, snach... &lt;foreign&gt;Sex, drugs and rock'n'roll&lt;/&gt; - plus przemoc i intryga z telenoweli rodem. Czegóż się nie robi dla sławy?<br><br>&lt;tit&gt;POLSKA<br>Przewodnik&lt;/&gt;<br><br>gat.: przewodnik<br>Potrzebny, choć niestety dość nieudolnie zredagowany. Noty zwięzłe i raczej łopatologiczne, czyli dla masowego turysty-ignoranta. Poza tym trafiają się rażące nieścisłości. Ot, np. jeden z &lt;q&gt;"najbardziej znanych, pierwszoligowych klubów piłkarskich"&lt;/&gt;, jak twierdzą autorzy, Stal Mielec od bardzo dawna nie gra w I lidze, co więcej - od kilku lat nie istnieje!<br><br>&lt;tit&gt;DAVID SACKS<br>Encyklopedia świata starożytnych Greków&lt;/&gt;<br><br>gat.: encyklopedia<br>Mało imponująca, acz przydatna księga. Zaczyna się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego