Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
z którym wkrótce potem wzięła ślub. Od niedawna święci
też triumfy na innym polu - oficjalnie reprezentuje firmę Coach Eyewear. Poniżej dzieli się z nami sekretami swojego wyglądu.
Jakie są twoje ulubione kosmetyki pielęgnacyjne?
Krem i tonik. Relaksuję się zapachami kadzidełek firmy Coty z serii Healing Garden: jaśminowym, zielonej herbaty oraz imbirowym.
Czy nauczyłaś się jakichś trików w makijażu?
Tak. Używam pomarańczowego cienia do powiek (np. firmy Revlon SunSparks - Wet/Dry Shadow), mogę podkreślić i uwydatnić niebieski kolor moich oczu.
Twój ulubiony strój codzienny?
Błękitny kaszmirowy sweter od Tommy Hilfingera, a do tego równie błękitne dżinsy, najlepiej Earl Jeans.

Prosty przepis na
z którym wkrótce potem wzięła ślub. Od niedawna święci <br>też triumfy na innym polu - oficjalnie reprezentuje firmę Coach Eyewear. Poniżej dzieli się z nami sekretami swojego wyglądu.<br>Jakie są twoje ulubione kosmetyki pielęgnacyjne?<br>Krem i tonik. Relaksuję się zapachami kadzidełek firmy Coty z serii Healing Garden: jaśminowym, zielonej herbaty oraz imbirowym. <br>Czy nauczyłaś się jakichś trików w makijażu?<br>Tak. Używam pomarańczowego cienia do powiek (np. firmy Revlon SunSparks - Wet/Dry Shadow), mogę podkreślić i uwydatnić niebieski kolor moich oczu. <br>Twój ulubiony strój codzienny?<br>Błękitny kaszmirowy sweter od Tommy Hilfingera, a do tego równie błękitne dżinsy, najlepiej Earl Jeans. <br><br>&lt;tit&gt;Prosty przepis na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego