Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Arsenał Gorzowski
Nr: 6
Miejsce wydania: Gorzów Wielkopolski
Rok: 1998
sumujemy, oceniamy, konfrontujemy. Były więc Gorzowskie Konfrontacje Fotograficzne, był wielostopniowy Przegląd Amatorskiego Ruchu Artystycznego, były Spotkania Teatralne, także z ocenami i nagrodami. I jeszcze mnóstwo innych imprez, których ogarnięcie wprost nie jest możliwe.
Przed nami czerwiec. Już od pierwszego dnia, kiedy to obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka, będzie dużo rozrywki i imprez plenerowych. Nareszcie ciepłe i długie, długie dnie.
Wiele miast obchodzi w czerwcu swoje Dni, najczęściej przygotowane jako okazja do wspólnej radości wszystkich mieszkańców. Będzie świętował Kostrzyn, Witnica, Międzyrzecz. Dni Gorzowa nazwano w tym roku oryginalnie; będą to "Spotkania w połowie drogi".
Spotkajmy się więc na tej drodze ku kulturze, by
sumujemy, oceniamy, konfrontujemy. Były więc Gorzowskie Konfrontacje Fotograficzne, był wielostopniowy Przegląd Amatorskiego Ruchu Artystycznego, były Spotkania Teatralne, także z ocenami i nagrodami. I jeszcze mnóstwo innych imprez, których ogarnięcie wprost nie jest możliwe.<br>Przed nami czerwiec. Już od pierwszego dnia, kiedy to obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka, będzie dużo rozrywki i imprez plenerowych. Nareszcie ciepłe i długie, długie dnie.<br>Wiele miast obchodzi w czerwcu swoje Dni, najczęściej przygotowane jako okazja do wspólnej radości wszystkich mieszkańców. Będzie świętował Kostrzyn, Witnica, Międzyrzecz. Dni Gorzowa nazwano w tym roku oryginalnie; będą to "Spotkania w połowie drogi".<br>Spotkajmy się więc na tej drodze ku kulturze, by
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego