Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.26 (21)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i twórczość poety-buntownika Edwarda Stachury. Stachura najpierw znany nielicznym, potem - po śmierci - stał się artystą uwielbianym przez tłumy młodzieży. Jego książki rozchwytywano, urządzano festiwale jego piosenek i przeglądy poezji. Dziś, gdy kult poety przygasł, można spokojnie obcować z jego sztuką. W przedstawieniu "Stachura, czyli List do Pozostałych" zagrali m.in.: Andrzej Chyra i Mirosław Czyżykiewicz. Muzyka, scenariusz i reżyseria - Jerzy Satanowski.

Urodzinowa trąba i puzon
Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej, kameralne śpiewanie i rozsadzające bębenki w uszach popisy DJ Adamusa. Taka noc mogła się zdarzyć tylko w Qult Clubie.
Ten wieczór mógł zadziwić stałych bywalców Qult Clubu przy ul. Pańskiej 97
i twórczość poety-buntownika Edwarda Stachury. Stachura najpierw znany nielicznym, potem - po śmierci - stał się artystą uwielbianym przez tłumy młodzieży. Jego książki rozchwytywano, urządzano festiwale jego piosenek i przeglądy poezji. Dziś, gdy kult poety przygasł, można spokojnie obcować z jego sztuką. W przedstawieniu "Stachura, czyli List do Pozostałych" zagrali m.in.: Andrzej Chyra i Mirosław Czyżykiewicz. Muzyka, scenariusz i reżyseria - Jerzy Satanowski.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Urodzinowa trąba i puzon&lt;/&gt;<br>Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej, kameralne śpiewanie i rozsadzające bębenki w uszach popisy DJ Adamusa. Taka noc mogła się zdarzyć tylko w Qult Clubie.<br>Ten wieczór mógł zadziwić stałych bywalców Qult Clubu przy ul. Pańskiej 97
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego